Voylet PS-8 Pütür Tabancası

34
Voylet PS-8 Pütür Tabancası

Voylet, kaliteli boya tabancaları ve ekipmanlarıyla boya işlerinizde yüksek kalite ve performans sunar. Üstün özellikleri, kullanıcı dostu tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle, Voylet boya tabancaları profesyonel ve amatör kullanıcılar arasında popülerdir. Voylet, uzun yıllara dayanan deneyimi ve yenilikçi yaklaşımıyla, endüstri standartlarını belirleyen bir boya tabancası markasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen ve mükemmel performans sunan boya tabancaları ve ekipmanlarıyla tanınır. Şimdi, Voylet’in öne çıkan Voylet PS-8 Pütür Tabancasını yakından inceleyelim.

Voylet PS-8 Pütür Tabancası

Voylet PS-8 Pütür

Boya işleri, kaliteli ekipmanların kullanılmasıyla başarıya ulaşır. Voylet PS-8, sektörde önde gelen modellerden biri olarak tanınır.

MarkaVoylet
ModelPS-8
Ağırlık600gr
Besleme TipiAlttan Depo
Hazne UyumuPütür tenekeleri ile uyumlu
UygulamaPütür uygulama. Pas ve boya temizleme kumlama.
Max basınç≤ 150PSI
Hava girişiG1/4
Güç TipiPnömatik

Voylet PS-8 Pütür Tabancası, plastik enjeksiyon gövdesi tabancanın her türlü korozyondan korumayı amaçlamıştır. Ayrıca plastik gövde inanılmaz bir hafiflik ile boya profesyonelinin yorulmadan çalışmasını sağlamaktadır. Piyasada hazır satılmakta olan pütür tenekelerine uyumlu hazne bağlantı dişine sahiptir. Pnömatik güç ile çalışmaktadır.

Voylet 1984 yılından bu yana pnömatik boya tabancaları konusunda kazandığı geniş tecrübesi sayesinde alanında ileri mühendislik hemen dikkat çekmektedir. Bu güç performans ve dayanıklılık olarak kendini ortaya koymaktadır.

1000cc lik pütür tenekeleri başlı başına ağır olduğundan plastik gövdenin avantajının yanına Voylet mühendislerinin ağırlık merkezlerini en iyi hesap ile en doğru noktada hazne konumlandırması tabancayı daha uzun süreli kullanılmasını sağlar.

Voylet PS-8 Pütür Tabancası Uygulama Alanları

  • Pütür Uygulama
  • Kumlama (Tekstil vb. sektörler)
  • Pas ve boya kalıntısı temizlik uygulama (Endüstriyel uygulamalar)
Önceki İçerikVoylet CV Açı Ayarlı Gölge Boya Tabancası
Sonraki İçerikVoylet PS-4 Zift Tabancası