Voylet CV Açı Ayarlı Gölge Boya Tabancası

15
Voylet CV Açı Ayarlı Gölge Boya Tabancası

Voylet, kaliteli boya tabancaları ve ekipmanlarıyla boya işlerinizde yüksek kalite ve performans sunar. Üstün özellikleri, kullanıcı dostu tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle, Voylet boya tabancaları profesyonel ve amatör kullanıcılar arasında popülerdir. Voylet, uzun yıllara dayanan deneyimi ve yenilikçi yaklaşımıyla, endüstri standartlarını belirleyen bir boya tabancası markasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen ve mükemmel performans sunan boya tabancaları ve ekipmanlarıyla tanınır. Şimdi, Voylet’in öne çıkan Voylet CV Açı Ayarlı Gölge Boya Tabancasını yakından inceleyelim.

Voylet CV Açı Ayarlı Gölge Boya Tabancası

Voylet CV Açı Ayarlı Gölge

Boya işleri, kaliteli ekipmanların kullanılmasıyla başarıya ulaşır. Voylet CV Açı Ayarlı Gölge Boya Tabancası, sektörde önde gelen modellerden biri olarak tanınır.

MarkaVoylet
ModelCV Açı Ayarlı
Meme Çapı (mm)0.5
Boya BeslemeÜstten Depo
Boya Hazne Hacmi125cc
Çalışma Basıncı3,5bar, 50psi
TürProfesyonel Seri
Ürün TipiMini Boya Tabancası
Hava GirişiG 1/4
Hava Tüketimi2-4cfm

Voylet CV Açı Ayarlı Gölge Boya Tabancası 1K astar boyaları, son kat boyaları, 2K akrilik boyaları, dolgu astarları, korozyon önleyici astarlar vb. gibi çeşitli boya kaplamalarının uygulanmasında kullanılır. Su bazlı boyalar için kullanılabilir. Püskürtme başlığı, yüksek aşınma direnci sağlayan pirinçten (alüminyuma göre) yapılmıştır. Paslanmaz çelikten yapılmış meme ve iğne, gövde eloksallı kaplamadır. Hava besleme ayarı, tabanca kabzasının alt kısmında bulunur.

0,5mm meme ile kullanılabilir.

Voylet markasının mini tabancalar klasmanının en üst sıralamasında yer alan boya tabancasıdır.

Önceki İçerikVoylet FR300 Fasarit Tabancası
Sonraki İçerikVoylet PS-8 Pütür Tabancası