Voylet FR300 Fasarit Tabancası

21
Voylet FR300 Fasarit Tabancası

Voylet, kaliteli boya tabancaları ve ekipmanlarıyla boya işlerinizde yüksek kalite ve performans sunar. Üstün özellikleri, kullanıcı dostu tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle, Voylet boya tabancaları profesyonel ve amatör kullanıcılar arasında popülerdir. Voylet, uzun yıllara dayanan deneyimi ve yenilikçi yaklaşımıyla, endüstri standartlarını belirleyen bir boya tabancası markasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen ve mükemmel performans sunan boya tabancaları ve ekipmanlarıyla tanınır. Şimdi, Voylet’in öne çıkan Voylet FR300 Fasarit Tabancasını yakından inceleyelim.

Voylet FR300 Fasarit Tabancası

Voylet FR300

Boya işleri, kaliteli ekipmanların kullanılmasıyla başarıya ulaşır. Voylet FR300, sektörde önde gelen modellerden biri olarak tanınır.

MarkaVoylet
ModelFR-300
Hava Basıncı50psi
Hazne Kapasitesi (ml)6000ml
Besleme TipiÜstten Depo
Hava GirişiG1/4
Meme BoyutuÜç Nozüllü 4 / 6 / 8 mm
Hazne MalzemesiPaslanmaz Saç

Voylet FR-300, fasarit harcını atabilmek adına yapılmış harkulede bir tabancadır. Voylet firmasının 1984 yılından itibaren konusunda uzmanlaşmış mühendislik ekibi fiyat ve performans anlamında pazardaki en iyi fasarit tabancasına imza atmıştır.

Bu tabancayla hacim ve ağırlık olarak gayet fazla olan fasarit harcını atan ustaların en büyük sorunlarından biri olan ağırlık sorunu ustaca çözülmüştür. Bu alaşım metallerin mühendisliği ve harç haznesinin dahice konumlandırılması sonucu kazanılmıştır.

Özellikle tavana fasarit uygulamasında hazne üst açıklığının en dengeli ve kullanışlı orandaki açıklığı ile pazardaki konumunu hak ettiğini göstermektedir.

Tabancayı taçlandıran ise 4,6 ve 8mm meme çaplarıdır. Ustaların tam olarak en çok gereksinimini hissettikleri çaplar bir arada satışa sunulması tabancanın tercih sebebidir.

Önceki İçerikVoylet FR301 Fasarit Tabancası
Sonraki İçerikVoylet CV Açı Ayarlı Gölge Boya Tabancası