Voylet PS-4 Zift Tabancası

26
Voylet PS-4 Zift Tabancası

Voylet, kaliteli boya tabancaları ve ekipmanlarıyla boya işlerinizde yüksek kalite ve performans sunar. Üstün özellikleri, kullanıcı dostu tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle, Voylet boya tabancaları profesyonel ve amatör kullanıcılar arasında popülerdir. Voylet, uzun yıllara dayanan deneyimi ve yenilikçi yaklaşımıyla, endüstri standartlarını belirleyen bir boya tabancası markasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen ve mükemmel performans sunan boya tabancaları ve ekipmanlarıyla tanınır. Şimdi, Voylet’in öne çıkan Voylet PS-4 Zift Tabancasını yakından inceleyelim.

Voylet PS-4 Zift Tabancası

Voylet PS-4 Zift

Boya işleri, kaliteli ekipmanların kullanılmasıyla başarıya ulaşır. Voylet PS-4 Zift Tabancası, sektörde önde gelen modellerden biri olarak tanınır.

MarkaVoylet
ModelPS-4
Anma basıncı70psi
Besleme türüAlttan Hazne
Max basınç≤ 150PSI
Besleme türüMetal Hazne
Uygulama 1Zift uygulama
Uygulama 2Pütür Uygulama
Uygulama 3Kumlama (Pas ve Boya kalıntısı sökmek)
Güç TipiPnömatik
Hazne Hacmi1000cc

Voylet PS-4 Zift Tabancası, alüminyum alışım gövdesi tabancayı uzun ömürlü kılmaktadır. 1000cc’lik haznesi ile birçok uygulamanızı yapma imkanı sağlar. 1000cc bu tarz uygulamalar için ideal bir ölçüdür. Pnömatik güç ile çalışmaktadır. Tabanca başlığı paslanmaz çeliktir.

Voylet 1984 yılından bu yana pnömatik boya tabancaları konusunda kazandığı geniş tecrübesi sayesinde alanında ileri mühendislik hemen dikkat çekmektedir. Bu güç performans ve dayanıklılık olarak kendini ortaya koymaktadır.

Voylet PS-4 Zift Tabancası zift uygulama dışında ayrıca pütür uygulamaları içinde harika bir tabancadır. Kumlama konusunda ise gerek tekstil sektöründe kumlama uygulamaları gerekse endüstriyel alanlarda pas ve boya sökme uygulamalarında yüksek performansa sahiptir.

Voylet PS-4 Zift Tabancası Uygulama Alanları

  • Zift Uygulama
  • Pütür Uygulama
  • Kumlama
  • Pas ve boya kalıntısı temizlik uygulama
Önceki İçerikVoylet PS-8 Pütür Tabancası
Sonraki İçerikFelix JT-90 Boya Tabancası