Voylet H2000 Gölge Boya Tabancası

8
Voylet H2000 Gölge Boya Tabancası

Voylet, kaliteli boya tabancaları ve ekipmanlarıyla boya işlerinizde yüksek kalite ve performans sunar. Üstün özellikleri, kullanıcı dostu tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle, Voylet boya tabancaları profesyonel ve amatör kullanıcılar arasında popülerdir. Voylet, uzun yıllara dayanan deneyimi ve yenilikçi yaklaşımıyla, endüstri standartlarını belirleyen bir boya tabancası markasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen ve mükemmel performans sunan boya tabancaları ve ekipmanlarıyla tanınır. Şimdi, Voylet’in öne çıkan Voylet H2000 Gölge Boya Tabancasını yakından inceleyelim.

Voylet H2000 Gölge Boya Tabancası

Voylet H2000

Boya işleri, kaliteli ekipmanların kullanılmasıyla başarıya ulaşır. Voylet H2000, sektörde önde gelen modellerden biri olarak tanınır.

MarkaVoylet
ModelH2000
Meme Çapı (mm)0.5 – 0.8 – 1.0
Boya Hazne Hacmi125cc
Hava GirişiG 1/4
Çalışma TeknolojisiHVLP
Boya Besleme TipiÜstten Depolu
Çalışma Basıncı3bar, 43psi
Hava Tüketimi9cfm

Üstten depolu Voylet H-2000 gölge boya tabancası 3 kademeli ayarlanabilir çalışma sistemine sahiptir. Ekonomik ve kullanışlıdır. Profesyonel sınıfta gölge atımına sahiptir. Ağırlığı 345gr. Meme ucu 8mm dir. Hazne hacmi 250ml dir. Çalışma basıncı 3 bar/43 psi dır. Hava tüketimi 230 L/dakikadır.

Voylet Üstten Depo Profosyonel Boya Tabancası H2000 1.3 Mm Kaliteli ama son derece hafif yapısı profesyonellerin hareket kabiliyetini arttırmaya yöneliktir. Bir boya tabancasının gerektirdiği tüm ayarları ustanın tam görüş açısına en doğru pozisyonda konumlandırılmıştır. Tüm ayar araçları yüksek kaliteli malzemelerden ve çok kolay anlaşılır simgelerden oluşmuştur. Ayar sembol ve işaretleri uzun yıllarca silinmeyecek imalattan oyma olarak tabancaya işlenmiştir.

Önceki İçerikVoylet PB03 Boya Tabanca Seti
Sonraki İçerikVoylet PS-5 Pütür Tabancası