Voylet PB03 Boya Tabanca Seti

14
VOYLET PB03 Tabanca Seti

Voylet, kaliteli boya tabancaları ve ekipmanlarıyla boya işlerinizde yüksek kalite ve performans sunar. Üstün özellikleri, kullanıcı dostu tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle, Voylet boya tabancaları profesyonel ve amatör kullanıcılar arasında popülerdir. Voylet, uzun yıllara dayanan deneyimi ve yenilikçi yaklaşımıyla, endüstri standartlarını belirleyen bir boya tabancası markasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen ve mükemmel performans sunan boya tabancaları ve ekipmanlarıyla tanınır. Şimdi, Voylet’in öne çıkan Voylet PB03 Boya tabanca setini yakından inceleyelim.

Voylet PB03 Boya Tabanca Seti

VOYLET PB03

Boya işleri, kaliteli ekipmanların kullanılmasıyla başarıya ulaşır. Voylet PB03 boya tabanca seti, sektörde önde gelen modellerden biri olarak tanınır.

Voylet PB03 Boya Tabanca set içeriği:

Voylet New 125 Boya Tabancası
  Marka   Voylet
  Modeli   N125
  Meme Çapı (mm)   0.8MM
  Hava basıncı   2BAR,29PSI
  Besleme türü   Yerçekimi besleme
  Boya Hazne Hacmi   125CC
  Hava tüketimi   9CFM
  Hava girişi   G1/4″
  Boyutları   130x100x185mm

 

Voylet New 2000 Boya Tabancası
  Marka   Voylet
  Modeli   N2000
  Meme Çapı (mm)   1.3MM
  Hava basıncı   3Bar,43PSI
  Besleme türü   Yerçekimi besleme
  Boya Hazne Hacmi   600CC
  Hava tüketimi   15CFM
  Hava girişi   G1/4″
  Boyutları   156x125x226mm

Voylet PB-03 Boya Tabancası setinin içeriğindeki boya tabancaları;

  • Voylet N125
  • Voylet N2000

Voylet’in HVLP teknolojise ait bu iki tabancanın yukarıda detaylı özelliklerini bulabilirsiniz. Genel anlamda bilgi vermek gerekirse meme çapları 1.0 – 1.3 – 1.7 aralığındadır.

Setin içeriği olan her iki tabanca da üstten boya haznelidir. Bu boya hazneleri yüksek kaliteli plastiklerden üretilmiştir. Boya tabancalarının gövdesi ve başlığı prinç malzemedendir. Meme ve iğnesi ise paslanmaz çelikten üretilmiştir. Voylet klasiği olarak son derece uzun ömürlü sağlam boya tabancalarıdır.

Her iki tabanca da tam bir mühendislik harikasıdır. Boya profesyonellerinin uzun çalışma saatlerinde onları yormayacak ergonomisi ile göze çarpmaktadır. Ayrıca boya haznelerinin eğim açısı tabancaların ağırlık merkezlerini maksimum düzeyde hafif kılacak hesaplamalar neticesinde belirlenmiştir.

Önceki İçerikVoylet LS30 Boya Tabancası
Sonraki İçerikVoylet H2000 Gölge Boya Tabancası