Voylet PS-5 Pütür Tabancası

3
Voylet PS-5 Pütür Tabancası

Voylet, kaliteli boya tabancaları ve ekipmanlarıyla boya işlerinizde yüksek kalite ve performans sunar. Üstün özellikleri, kullanıcı dostu tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle, Voylet boya tabancaları profesyonel ve amatör kullanıcılar arasında popülerdir. Voylet, uzun yıllara dayanan deneyimi ve yenilikçi yaklaşımıyla, endüstri standartlarını belirleyen bir boya tabancası markasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen ve mükemmel performans sunan boya tabancaları ve ekipmanlarıyla tanınır. Şimdi, Voylet’in öne çıkan Voylet PS-5 Pütür Tabancasını yakından inceleyelim.

Voylet PS-5 Pütür Tabancası

Voylet PS-5

Boya işleri, kaliteli ekipmanların kullanılmasıyla başarıya ulaşır. Voylet PS-5, sektörde önde gelen modellerden biri olarak tanınır.

MarkaVoylet
ModelPS-5
Anma basıncı70psi
Besleme türüAlttan Depo
Max basınç≤ 150psi
Hazne UyumuPütür tenekeleri ile uyumlu
Hava girişiG1/4
Güç TipiPnömatik
UygulamaPütür uygulama
UygulamaKumlama. Pas ve Boya sökme

Voylet PS-5 pütür tabancası alüminyum alışım gövdesi tabancayı uzun ömürlü kılmaktadır. Piyasada hazır satılmakta olan pütür tenekelerine uyumlu hazne bağlantı dişine sahiptir. Pnömatik güç ile çalışmaktadır. Tabanca başlığı paslanmaz çeliktir. Hava girişi ise pirinç malzemeden yapılmıştır.

Voylet 1984 yılından bu yana pnömatik boya tabancaları konusunda kazandığı geniş tecrübesi sayesinde alanında ileri mühendislik hemen dikkat çekmektedir. Bu güç performans ve dayanıklılık olarak kendini ortaya koymaktadır.

Voylet PS-5 Pütür Tabancası Uygulama Alanları

  • Pütür Uygulama
  • Kumlama
  • Pas ve boya kalıntısı temizlik uygulama
Önceki İçerikVoylet H2000 Gölge Boya Tabancası
Sonraki İçerikVoylet FR301 Fasarit Tabancası