Voylet LS20 Boya Tabancası

14
Voylet LS20 Boya Tabancası

Voylet, kaliteli boya tabancaları ve ekipmanlarıyla boya işlerinizde yüksek kalite ve performans sunar. Üstün özellikleri, kullanıcı dostu tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle, Voylet boya tabancaları profesyonel ve amatör kullanıcılar arasında popülerdir. Voylet, uzun yıllara dayanan deneyimi ve yenilikçi yaklaşımıyla, endüstri standartlarını belirleyen bir boya tabancası markasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen ve mükemmel performans sunan boya tabancaları ve ekipmanlarıyla tanınır. Şimdi, Voylet’in öne çıkan Voylet LS20 Boya Tabancasını yakından inceleyelim.

Voylet LS20 Boya Tabancası

Voylet LS20

Boya işleri, kaliteli ekipmanların kullanılmasıyla başarıya ulaşır. Voylet LS20, sektörde önde gelen modellerden biri olarak tanınır.

MarkaVoylet
ModelLS20
RenkGri / Mavi / Kırmızı
Meme Çapı1.3mm
Hava Basıncı2bar, 29psi
Depo TipiÜstten Depo
Hazne Kapasitesi600cc
Hava Tüketimi12-15cfm
Hava GirişiG1/4
Boyutlar155x130x226mm

Voylet LS20 boya tabanacası yüksek performansınıza ayak uydurabilecek yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayacak mükemmel sonuçlara imza atabilecek güçtedir. Çok şık üç renk çeşidiyle beğeninize sunulmuştur. Gri, Mavi ve ateş kırmızı renkleri ile satışa sunulmuştur.

Bir boya tabancasının gerektirdiği tüm ayarları ustanın tam görüş açısına en doğru pozisyonda konumlandırılmıştır. Tüm ayar araçları yüksek kaliteli malzemelerden ve çok kolay anlaşılır simgelerden oluşmuştur. Ayar sembol ve işaretleri uzun yıllarca silinmeyecek imalattan oyma olarak tabancaya işlenmiştir.

Voylet LS20 otomotiv sektörü için üretilmiş harika bir boya tabancasıdır. Boya hanesi üstten beslemelidir. Yüksek performanslı HVLP sisteminde çalışan bu boya tabancası, yüksek mühendislik tecrübesi ile üretilmiştir. Kaliteli malzemeler ile ürünün uzun ömrü ile işinizin önemli bir parçası olacaktır.

Önceki İçerikVoylet HK827 Boya Tabancası
Sonraki İçerikVoylet LS30 Boya Tabancası