Voylet H827 Boya Tabancası

5
Voylet H827 Boya Tabancası

Voylet, kaliteli boya tabancaları ve ekipmanlarıyla boya işlerinizde yüksek kalite ve performans sunar. Üstün özellikleri, kullanıcı dostu tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle, Voylet boya tabancaları profesyonel ve amatör kullanıcılar arasında popülerdir. Voylet, uzun yıllara dayanan deneyimi ve yenilikçi yaklaşımıyla, endüstri standartlarını belirleyen bir boya tabancası markasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen ve mükemmel performans sunan boya tabancaları ve ekipmanlarıyla tanınır. Şimdi, Voylet’in öne çıkan Voylet H827 Boya Tabancasını yakından inceleyelim.

VOYLET H827 Boya Tabancası

Voylet H827

Boya işleri, kaliteli ekipmanların kullanılmasıyla başarıya ulaşır. Voylet H827, sektörde önde gelen modellerden biri olarak tanınır.

MarkaVoylet
ModelH-827
Takılabilen Meme Çapları (mm)1.4 – 1.7 – 2.0
Hava Tüketimi15CFM
Depo TipiÜstten Depo
Hava Basıncı3bar, 43psi
MalzemeSprey Başlığı pirinç, meme ve iğne paslanmaz çelik
Güç TipiPnömatik
Hava GirişiG1/4

Voylet markasının üstten depolu boya tabancaları serisinin en hafif ve iddalı modelidir. Voylet geleneğinin uzatısı son derece kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Uzun yıllar performansını korur ve size hizmet eder. Boya profesyonellerinin beklenti ve istekleri doğrultusunda uzun mühendislik argesi ile ortaya çıkmıştır.

Boya tabancasının ağırlığı ve üstten haznenin ağırlık merkezleri Voylet mühendislerinin en doğru açılarla olduğundan daha hafif ve kullanışlı hale getirmiştirler. Boya tabancasındaki ayar düğmeleri yine boya profesyonelinin hem kolay ulaşmasını sağlayacak şekilde hemde görüş açısına daha dikey bir şekilde konumlandırılmıştır.

Genel anlamda tabanca gövdesi, ayar butonları, başlık, meme ve iğne uzun ömürlü malzemelerle yüksek teknoloji ile imal edilmiştir.

Önceki İçerikVoylet H90 Boya Tabancası
Sonraki İçerikVoylet HK827 Boya Tabancası