Voylet G70 Boya Tabancası

11
Voylet G70 Boya Tabancası

Voylet, kaliteli boya tabancaları ve ekipmanlarıyla boya işlerinizde yüksek kalite ve performans sunar. Üstün özellikleri, kullanıcı dostu tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle, Voylet boya tabancaları profesyonel ve amatör kullanıcılar arasında popülerdir. Voylet, uzun yıllara dayanan deneyimi ve yenilikçi yaklaşımıyla, endüstri standartlarını belirleyen bir boya tabancası markasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen ve mükemmel performans sunan boya tabancaları ve ekipmanlarıyla tanınır. Şimdi, Voylet’in öne çıkan Voylet G70 Boya Tabancasını yakından inceleyelim.

Voylet G70 Boya Tabancası

Voylet G70

Boya işleri, kaliteli ekipmanların kullanılmasıyla başarıya ulaşır. Voylet G70, sektörde önde gelen modellerden biri olarak tanınır.

MarkaVoylet
ModelG70
Meme Çapı (mm)1.5 – 1.8 – 2.0
Hava Basıncı3.5bar, 50psi
Boya Besleme TipiAlttan Depo
Boya Hazne Hacmi750cc
Hava tüketimi11-18CFM
Hava girişiG1/4

Voylet markasının amiral gemilerinden olan G70, inanılmaz dengeli bir tasarıma sahiptir. Çok kaliteli özel alaşımlara sahip malzemelerden üretilmiştir. 

Voylet G70 boya tabancası çok amaçlı hızlı renk değişikliklerine ve küçük işlerde kolaylık sağlamanıza veya uygulamalara dokunmanıza mükemmel uyum sağlar. Paslanmaz çelik, nozul seçimi 1.5 mm’den 2.0 mm’ye kadar olan ergonomik gövde tasarımı, tüm bunlar mükemmel performans ve dayanıklılık sağlar.

Önceki İçerikVoylet 4001S Boya Tabancası
Sonraki İçerikVoylet H90 Boya Tabancası