Voylet AB17S Boya Tabancası

22
Voylet AB17S Boya Tabancası

Voylet, kaliteli boya tabancaları ve ekipmanlarıyla boya işlerinizde yüksek kalite ve performans sunar. Üstün özellikleri, kullanıcı dostu tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle, Voylet boya tabancaları profesyonel ve amatör kullanıcılar arasında popülerdir. Voylet, uzun yıllara dayanan deneyimi ve yenilikçi yaklaşımıyla, endüstri standartlarını belirleyen bir boya tabancası markasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen ve mükemmel performans sunan boya tabancaları ve ekipmanlarıyla tanınır. Şimdi, Voylet’in öne çıkan Voylet AB17S Boya Tabancasını yakından inceleyelim.

Voylet AB17S Boya Tabancası

Voylet AB17S

Boya işleri, kaliteli ekipmanların kullanılmasıyla başarıya ulaşır. Voylet AB17S, sektörde önde gelen modellerden biri olarak tanınır.

MarkaVoylet
ModelAB17S
SistemiHVLP
Meme Boyutu (mm)1,3 – 1,4 – 1,7 – 2,0 – 2,5
Boya Kap Büyüklüğü1000cc
Hava Tüketimi15CFM
Basınç3 Bar 43 psi
Hava Giriş ÇapıG 1/4
Depo TipiAlttan Depo
Güç TipiPnömatik

Voylet AB17S , farklı uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak için sıvı akışı, hava akışı ve püskürtme aralığı için hassas bir şekilde ayarlanabilir. Ergonomik tasarımlı sapa sahip 360° dönebilen püskürtme tabancası size harika bir kullanım deneyimi yaşatacaktır. Üç ayarlanabilir valf Size daha iyi bir boyama deneyimi yaşatacak üç yüksek kaliteli valf

  • Püskürtme Aralığı Valfi: Püskürtme aralığını bu valf aracılığıyla yuvarlak veya oval olarak ayarlayabilirsiniz.
  • Püskürtme Sıvısı Valfi: Boya tüketimi miktarını kontrol etmek için bu valfi ayarlayın.
  • Hava Basınç Valfi: Hava beslemesini açma veya kapatma
Önceki İçerikSATAjet 1000 K Boya Tabancası
Sonraki İçerikVoylet AB17G Boya Tabancası