Voylet AB17G Boya Tabancası

41
Voylet AB17G Boya Tabancası

Voylet, kaliteli boya tabancaları ve ekipmanlarıyla boya işlerinizde yüksek kalite ve performans sunar. Üstün özellikleri, kullanıcı dostu tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle, Voylet boya tabancaları profesyonel ve amatör kullanıcılar arasında popülerdir. Voylet, uzun yıllara dayanan deneyimi ve yenilikçi yaklaşımıyla, endüstri standartlarını belirleyen bir boya tabancası markasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen ve mükemmel performans sunan boya tabancaları ve ekipmanlarıyla tanınır. Şimdi, Voylet’in öne çıkan Voylet AB17G Boya Tabancasını yakından inceleyelim.

Voylet AB17G Boya Tabancası

Voylet AB17G

Boya işleri, kaliteli ekipmanların kullanılmasıyla başarıya ulaşır. Voylet AB17G, sektörde önde gelen modellerden biri olarak tanınır.

MarkaVoylet
ModelAB17G
Meme Boyutu (mm)1,4 – 1,7 – 2,0
TeknolojisiHVLP
Besleme TipiAlttan Depo
Çalışma Basıncı3Bar, 43PSI
Hava tüketimi12-15CFM
Hazne Hacmi600cc
Hava GirişiG1/4

Voylet AB17G HVLP sistemi kullanan bir boya tabancasıdır. Üstten boya depolu modeldir. Profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. Dengeli bir mimariye sahiptir. Boya profesyonelin bileğinin yorulma süresini uzatmak adına ağırlık ve ağırlık merkezi ciddi mühendislik çalışmaları ile mükemmele ulaşmıştır.


1K baz boya, üst kat, 2K akrilik boya, dolgu primerleri, korozyon önleyici primerler vb. Gibi çeşitli boya kaplamalarının uygulanması için kullanılır. Su bazlı boyalar için de kullanılabilir.
Sprey başlığı, yüksek aşınma direncini sağlayan pirinçten (alüminyumdan ziyade) yapılmıştır.


Meme ve iğne paslanmaz çelikten yapılmış, gövde anodizedir. Hava besleme ayarı, tabanca sapının alt kısmında bulunur. Bu boya profesyonelin ayar işini kolaylaştırır.

Önceki İçerikVoylet AB17S Boya Tabancası
Sonraki İçerikVoylet 4001S Boya Tabancası